Lupa
Godziny otwarcia 10:00 - 21:00
Centrum Riviera

Pon.-Pt. / 10:00 - 21:00

Sob. / 10:00 - 21:00

Niedz. / Zamknięte

RIV Zestawienie logotypów

Pon.-Pt. / 07:30 - 22:00

Sob. / 07:30 - 22:00

Niedz. / Zamknięte

RIV Zestawienie logotypów

Pon.-Pt. / 10:00 - 23:59

Sob. / 10:00 - 23:59

Niedz. / 10:00 - 23:59

RIV Zestawienie logotypów

Pon.-Pt. / 06:00 - 23:00

Sob. / 07:00 - 22:00

Niedz. / 07:00 - 22:00

Co jest otwarte w niedziele niehandlowe?

Dowiedz się więcej
kids car

AUTA DLA
MALUSZKA

Czy można połączyć zakupy z zabawą? Zdecydowanie tak! Pomogą w tym specjalne małe wózki w kształcie autek dla najmłodszych fanów motoryzacji i nie tylko. Nie ma wątpliwości, że podróż tak wyjątkowym samochodem na długo pozostanie w pamięci malucha!

kids family

POKOJE RODZINNE

Chcemy, aby nasze centrum było przyjazne wszystkim rodzinom. Właśnie dlatego, na jego terenie znajdują się cztery ciche i spokojnie pokoje rodzinne. Wyposażone są w miejsce do przewijania z umywalką, kuchenkę mikrofalową oraz wygodny fotel.

RIV ilustracja na www RIV ilustracja na www

INFOPUNKCIKI

Każda galeria handlowa ma swój punkt informacyjny. My poszliśmy o krok dalej! W końcu dbamy o potrzeby każdego klienta, niezależnie od wieku. Infopunkcik to specjalnie przystosowane miejsce, gdzie wszyscy najmłodsi goście naszego centrum uzyskają potrzebne wsparcie – w tym także w momencie zgubienia się lub odłączenia się od swoich rodziców czy opiekunów.

kids parking kids parking mobile

RODZINNE MIEJSCA PARKINGOWE

Na klientów naszego centrum czeka blisko 2,5 tys. darmowych i monitorowanych miejsc, w których można pozostawić swoje auto – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektu. Wśród nich znajdują się specjalnie przystosowane, szersze od standardowych, rodzinne miejsca parkingowe, które są ogromnym ułatwieniem – zwłaszcza podczas większych zakupów.

kids gastronomy

SMACZKOWO

Smaczkowo to sekcja przeznaczona dla rodziców i dzieci, której celem jest ułatwienie oraz umilenie rodzinnych posiłków w strefie gastronomicznej Centrum Riviera. Jest to miejsce przystosowane do karmienia dzieci w różnym wieku, z możliwością podgrzewania mleka oraz żywności. W Smaczkowie każde danie smakuje lepiej!

kids fun

PLACE ZABAW

Wzdłuż pasażu naszego centrum znajdują się wyjątkowe, ogólnodostępne strefy, gdzie dzieci mają możliwość zabawy pod nadzorem rodziców. Miejsca poza szeregiem atrakcji, wyposażone są w maty antypoślizgowe, gwarantujące bezpieczną zabawę. Place dają świetną okazję do chwili wytchnienia w trakcie zakupów!