Lupa
Godziny otwarcia Brak danych
Centrum Riviera

Pon.-Pt. / 10:00 - 21:00

Sob. / 10:00 - 21:00

Niedz. / Zamknięte

RIV Zestawienie logotypów

Pon.-Pt. / 07:30 - 22:00

Sob. / 07:30 - 22:00

Niedz. / Zamknięte

RIV Zestawienie logotypów

Pon.-Pt. / 10:00 - 23:59

Sob. / 10:00 - 23:59

Niedz. / 10:00 - 23:59

RIV Zestawienie logotypów

Pon.-Pt. / 06:00 - 23:00

Sob. / 07:00 - 22:00

Niedz. / 07:00 - 22:00

Co jest otwarte w niedziele niehandlowe?

Dowiedz się więcej

Poziom: 1

KFC

Kategorie: Restauracje

Godziny otwarcia

Pon.-Pt. / 10:00 - 21:00

Sob. / 10:00 - 21:00

Niedz. / Zamknięte

Spotkanie ze znajomymi, wyprawa do kina, polowanie na promocje w sklepach odzieżowych, a nawet… codzienne zakupy – jest wiele sytuacji, w których może dopaść Cię głód. W Centrum Riviera to nie problem! Szukasz najbliżej położonego KFC? Gdynia nie ma lepszej lokalizacji niż nasza: wśród setek sklepów, w centrum handlowym położonym w pobliżu najważniejszych punktów miasta. Wpadnij do jednego z najpopularniejszych KFC w Trójmieście i nie pozwól, by wygrał głód!

Co znajdziesz w KFC Gdynia w Centrum Riviera?

KFC to jedna z najpopularniejszych na świecie sieci barów i restauracji szybkiej obsługi. Działa w ponad 100 krajach, obsługując rocznie kilkanaście milionów klientów. Za sukcesem KFC na całym świecie stoi prosty przepis: mottem założyciela marki było „W to, co robisz, angażuj się maksymalnie i rób to jak najlepiej!”. W KFC w Trójmieście, podobnie jak we wszystkich punktach sieci, możesz spróbować słynnego kurczaka KFC, z panierką, której skład jest ściśle strzeżonym sekretem. Nasze KFC Gdynia w Centrum Riviera to miejsce, w którym zaspokoisz zarówno mały, jak i większy głód: popularne dania z kurczaka są dostępne w menu w kilku wersjach: burgerów, wrapów i zestawów z frytkami i innymi dodatkami. Jeśli planujesz spotkanie w dużym gronie znajomych, sięgnij po specjalność KFC: kubełki i zestawy na większą ucztę, składające się z kawałków kurczaka w panierce oraz dodatków. Menu KFC Gdynia to także napoje, desery, lody, dania dla dzieci. Jeśli lubisz smak potraw KFC, odwiedzaj restaurację regularnie – w menu pojawiają się także dania sezonowe.

Wybierasz się na zakupy lub do kina? Odwiedź KFC Gdynia w Centrum Riviera!

Najlepiej zlokalizowane KFC w Trójmieście? To restauracja w Centrum Riviera! Tylko tu możesz połączyć szybkie zakupy, wizytę w kinie czy u fryzjera ze spotkaniem z przyjaciółmi w ulubionym miejscu. Jeśli planujecie lunch lub obiad w większym gronie, KFC na pewno spełni Wasze oczekiwania. Bogate menu i uniwersalne potrawy: kurczak, frytki i popularne dodatki na pewno trafią w gust wszystkich uczestników spotkania. Jeśli w Centrum Riviera jesteś na krótko, np. w przerwie od pracy lub przed podróżą, pamiętaj, że dania z KFC możesz zamówić również na wynos. W każdej opcji czas oczekiwania wyniesie nie więcej niż 5 minut, a dania będą świeże i gorące.

KFC Gdynia: godziny otwarcia i inne informacje praktyczne

Gdzie znajdziesz restaurację KFC w Centrum Riviera w Gdyni? Zapraszamy do strefy gastronomicznej na I piętrze (w razie potrzeby szczegółowe informacje znajdziesz na mapie dostępnej na stronie)! W pobliżu znajdziesz również inne restauracje i punkty gastronomiczne. Posiłek w KFC Gdynia w Centrum Riviera możesz łatwo połączyć z wizytą w kinie Helios, położonym na tym samym piętrze, w tej samej części.

Chcesz odwiedzić nasze KFC w Gdyni? Godziny otwarcia są takie jak w przypadku większości sklepów w Centrum Riviera: od 10 do 21. Restauracja działa od poniedziałku do soboty oraz w wybrane niedziele.